Ayak Sağlığı için En Doğru Seçim

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ayak Sağlığı için En Doğru Seçim
#1
Ayak Sağlığı için En Doğru Seçim

Sabo terlikdoktor hemşire ve sağlık çalışanları denildiğinde ilk akla gelendir. Marka ile bütünleşen ve klasik duruma gelmiş terlikler kalitesi, ayak sağlığını koruması ve sağlığa uygun oluşu sağlık sektörünün tek tercihi durumundadır. Terlik Sabo denildiğinde akla yalnızca terlik gelse de aslında sadece terlik demek haksızlık olur. Kapladığı alan olarak bakıldığında birçok ihtiyaca cevap veren bir ürün durumundadır. Ayak sağlığı açısından, koruyucu hijyenik ve anti bakteriyel özellikleri onu yalnızca terlik olmaktan çıkarıp medikal bir ürüne dönüştürmüştür. Sağlık çalışanlarının ve sağlık kurumlarının vazgeçilmez ürünü olması da bu sebepledir. Sabo terlik modelleri önceleri daha sınırlı ve tek tip modeller olsa da bugün birçok renk ve değişik modellerde üretilmektedirler. Bayan sabo terlik modelleri hemşireler de ve aşçı terliği olarak da kurumsal mutfaklarda kullanılmaktadır.

 

Neden Sabo Terlik?

Ayak sağlığının önemi bugün birçok kişi tarafından bilinse de uzun ve sürekli ayakta çalışan kişiler bunu çok daha somut olarak hissetmekte ve bilmektedir. Doktor terliği olarak günümüze yerleşen sabomar birçok özelliği sebebiyletercih edilmektedir.Sürekli ayakta ve hareket halinde olan çalışanlar sağlıklı terlikler giymek zorundadırlar. Aksi halde hem kendi ayak sağlıkları tehlikeye girer hem de günlük çalışmalarda iyi bir performans sağlayamazlar. Sabo terlikler, ayak taban sağlığı, taban çökmesi durumlarında ayağı rahat ettiren ve uzun süre kullanımlarda doğru basmayı ve taban çökmesinden kaynaklanan ağrıları önleme özelliğine sahiptir. Gerek erkek sabo terlik gerekse kadın modelleri şıklığın, sağlığın ve kalitenin ortak noktasını oluşturmaktadır. Terliklerin, anti bakteriyel ve anti statik özellikleri ayakta terlemeyi ve bakteri oluşumuna asla izin vermez. Uzun süre ayakta kalınması durumun da ise ayak ağrısı oluşturmaz. Hastanelerde doktor ve hemşireler en fazla ayakta çalışan personeldir. Çalışırken hızlı ve performans sağlamaları ayakların rahat ettirilmesinden kaynaklanır. Hemşire terliği olarak çıkarılan modeller, renlerin canlılığı şıklığı ve kalitesi günümüzde herkes tarafından bilinmektedir. Yazın çorapsız veya çorapla da kullanılabilen terlikler, evlerde de rahatlıkla kullanılmaktadır.

 

Sabo Terlik Modelleri ve Özellikleri

Sabo doktor terliği genel anlamda sağlıklı terlikler olmakla birlikte daha farklı özellikleri de bulunmaktadır. Bu özelliklerin arasın varis önleme özelliği son derece önemlidir. Çünkü çok fazla ayakta kalınması durumunda ayaklar ve bacaklar varis dediğimiz damar hastalığından kaçamazlar. Çeşitli meslek gruplarına hitap eden bu terlikler arasında aşçı terliği modelleri de aynı özelliklere sahip olan terliklerdir. Terlik çeşitlerimizi incelemek için sabomar.com isimli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi