En iyi Anime Sitesi

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En iyi Anime Sitesi
#1
Anime Japonlar tarafından çizilmiş 7den 70e her yaş için türü bulunan çizgi filmlerdir. Normal Amerikan yapımı çizgi filmler ile arasında fark büyüktür. Animeler de kan, dövüş, cinsellik, komedi, korku ne ararsanız vardır. Fakat Amerikan yapımı çizgi filmlerde kan, korku, cinsellik neredeyse yoktur. İstisna yapımlar da olabilir. Animeler de bir bayanın duş yapması bizler tarafından normal karşılanır. Fakat anime harici çizgi filmlerde normal değildir.
Anime türleri neledir ?
Bir çok anime türü vardır. İzleyiciler bu türlere göre şeçimini yapıp izlemektedir. Bu türler aynı zaman izleyici kitlesini belirler. Psikolojik anime türü genelde +18’e hitap eder. Buna en iyi ve en bilinen örnek olarak Death Note diyebiliriz. Psikolojik serilerin çoğu Bilim Kurgu türünede dayanır. Bune örnek olarakta Serial Experiments Lain diyebiliriz.

Seinen türü var bir de. Erkek manga okuyucularının ve anime izleyicilerinin en sevdiği türdür. Genelde bol kan ve bol şiddet bulunur bu tür serilerde. Örneğin : Shamo. Bol kan ve bol şiddet bulunan bir manga.
Bir de Shoujo türü var. Bunu da kadın anime/manga izleyicileri/okuyucuları sever. Konusu erkek x kız arasındaki aşk, ayrılık, özlem gibi türleri kapsar. Tabi Shoujo kendi arasında 2 ye bölünür Shounen Ai ve shoujo ai.
Shounen ai , erkek x erkek arasındaki aşkı cinsellik olmadan gösterir.Genelde internet ortamında Shounen Ai yerine Yaoi diyede bilinir. Genelde bu türün fanları kızlardır. Örnek olarakta Totally Captivated gösterilebilir. Ama aslında bakarsanız Shounen Ai dediğim gibi cinsellik olmadan gösterir fakat Yaoi ise cinselliğe girebilir.

Shoujo ai
 ise kız x kız aşkını anlatır. Daha önce hiç Shoujo ai türü konulu bir seri bilmediğim için hakkında pek bir bilgim yok. Shoujo ai genelde internet ortamında Yuri diye bilinir. Yaoi gibi Yuri’de kız x kız aşkını cinsellik ile gösterebilir.

Son olarakta Hentai‘ye değineceğim. Hentai cinsel ilişkiyi ön plana koyan anime türüdür. 18 yaş üstü izlemesi tavsiye edilir. anime


https://www.onlineanimeizle.com
https://www.onlineanimeizle.com/tag/en-g...akterleri/ en güçlü anime karakterleri
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj tarafından nullsix
21-04-2019, 06:42
Son Mesaj tarafından seotanitim
14-04-2019, 08:21
Son Mesaj tarafından seotanitim
09-03-2019, 20:59

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi